REZERVASYON Hakkımızda | Ken Sushi and More
 

Ken Sushi and More

Hakkımızda

İstanbul’un genç Uzakdoğu restoranı Ken Sushi & More, modern Uzakdoğu mutfağının temsilcisi olarak kendini konumlandırıyor. Orijinal ve yüksek kalitede malzemelerle oluşturulan lezzetler, şeflerin dokunuşuyla özel tariflere ve özgün bir deneyime dönüşüyor.

Paylaşımlı sunumlar ile hazırlanan menü; eğlence ve lezzeti odağına alan, yeni bir Uzakdoğu mutfağı deneyimi oluşturuyor. Bu kolektif deneyime kolaylaştırıcılık yapan genç ve dinamik ekibiyle Ken Sushi & More, modern ve çekici atmosferine yeni bir enerji katarak Uzakdoğu tutkunlarını tavlamayı amaçlıyor. Bu lezzeti kendi evlerinde deneyimlemek isteyenler için de mutfaktan ilk çıktığı lezzette evlere ulaştırdığımız menüsüyle paket serviste de müdavimlerine aynı tadı ve deneyimi yaşatıyor.

Vizyonumuz & Misyonumuz

Sushi ve daha fazlası derken ciddiyiz! Çünkü sizleri başından sonuna, her detayıyla bir Uzak Doğu deneyimine davet ediyoruz. 

Uzakdoğu’nun benzersiz atmosferi, ilham veren insanları, büyüleyici doğası ve olağanüstü lezzetlerinin etkisinden çıkamadık. Bu etkiyi yaşatmak ve bu deneyimi paylaşabilmek için gerçek bir Uzakdoğu mutfağı yarattık. Malzeme kalitesi, orijinal reçeteler, menşeinden gelen ham maddeler, modern ve çekici atmosferimizle Ken Sushi & More olarak, gerçek bir modern Uzakdoğu deneyimi sunuyoruz. İstanbul’un en genç Uzakdoğu restoranı olarak dinamik ekibimizle bulunduğumuz bölgeye yeni bir enerji katıyor ve yeni deneyimlere açık Uzakdoğu mutfağı tutkunlarını bekliyoruz.

Orijinal ve yüksek kaliteli malzemeler, şefimizin dokunuşuyla Asya mutfağından özel lezzetlere dönüşüyor. Bu lezzetlerin paylaşımlı olarak sunulması üzerine dizayn edilen servisimizde; ürünler misafirlerimize sıralı ve sürekli olarak eğitimli servis personelimizin yardımlarıyla sunuluyor. Tariflerimizin özgünlüğü, bu eğlenceli ve benzersiz deneyimle tamamlanıyor. Orijinal reçeteler ve yüksek kalitede ham maddeler, profesyonel dokunuşların ardından Uzakdoğu mutfağı severlerle buluşuyor. 

Bu özgün ve eğlenceli deneyimi evinize de taşımak istiyoruz. Bu yüzden de mutfaktan ilk çıktığı lezzette evinize ulaştırdığımız menümüzle paket serviste de sizlere aynı tadı ve deneyimi yaşatıyoruz. Eğlenceli, gerçek, modern ve tabii en lezzetli Uzakdoğu mutfağını tatmak isteyenleri Ken Sushi & More’a bekliyoruz.

kt_logo

Ken Sushi olarak, Ekim ayında başlattığımız Sorumlu Restoran Hareketi kapsamında bir adım daha atıyoruz ve 8 Kasım 2021'den itibaren misafirlerimize sunduğumuz ürünlerimizdeki yumurtaların (kabuklu, sıvı ve mamül ürünler) tamamını kafessiz sistemden tedarik edeceğimizi kamuoyuna taahhüt ediyoruz.

sgp_logo

Ken sushi Sürdürülebilir Gıda Platformu üyesidir.